| UserDeTpu a întrebat:

Am o problema cu anumite siteuri, zice:

Eroare de conexiune SSL

ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
Ascunde detaliile
Nu se poate realiza o conexiune sigură la server. Poate fi vorba de o problemă a serverului sau poate fi necesar un certificat de autentificare a clientului pe care nu-l ai.

De ce?

10 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu ai ceasul reglat cum trebuie, regleaza-l sa fie la zi.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Reinstalează browser-ul de net sau încearcă pe mai multe de exemplu: Crome, Mozilla, IE, Opera, etc

| UserDeTpu explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Mdea, tot nu merge!

| UserDeTpu explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Nu, nu merge!

| UserDeTpu explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Multumesc ca ai incercat sa ma ajuti! Dar chiar nu merge! Mersi oricum sad

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru UserDeTpu):

Nu ai de ce! Păcat că se încăpăţânează!

| UserDeTpu explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Gata am reazolvat! happy Multumesc inca odata pentru ajutor chiar daca nu a fost foarte folositor, dar apreciez ca ai incercat! TY big grin

| Anonymus12321321 a răspuns (pentru UserDeTpu):

Imi spui si mie am aceeasi problema?