| SunShine_3722 a întrebat:

Am o problema cu bsplayer-ul... da drumu la un film, si dupa 1 minut se inchide bsplayerul singur fara nici o eroare. am bsplayer pro!

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Instaleaza vlc media player ca este mai bun si nu da nici o eroare

| piktor a răspuns:

Ia`l pe ala free ca sigur nu l`ai platit pe asta

| Anisoara79 a răspuns:

Http://www.bsplayer.org/bsplayer-english/download.html Eu de aici l-am descarcat si-mi merge.Pa

| SECRET_9964 a răspuns:

Salut da asta i pentru ca si sa expirat licenta sau ai descarcat unu pro piratat care i virusat descarca free nu vad care e difrenta