| RaduCRZ a întrebat:

Am o problema cu cablul de date,adica aleg optiune Ovi Suite reusesc sa intru in folderul cu fisierele telefonului(poze,videori,etc) dar nu pot vedea pozele si nici nu le pot copia in pc(imi da eroare, daca incerc) si se deconecteaza USB...Am incercat sa revin la setarile din fabrica dar am avut surpriza sa nu imi mai pot accesa cartela de memorie, pe motiv ca e blocata(numai stiu parola) am incercat sa o bag in alt telefon si sa o sterg dar si acolo imi cerea parola pentru a o putea sterge... Aveti idee cum pot debloca cartela de memorie?

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ai aici solutia: http://trickshome143.blogspot.ro/......-card.html Daca nu stii engleza copiezi si pui pe traducere. Succes!

| RaduCRZ explică:

Am incercat cu mai multe telefoane sai l formatez si imi cerea parola, dar pana la urma am reusit cu un N63