| toteu01 a întrebat:

am o problema cu un telefon Samsung. merge extrem de prost si as fi vrut sa revin la setarile din fabrica. insa cand dau acolo imi zice ca mai intai sa imi sterg contul de Samsung. cand ma intorc la conturi si sincronizare ca sa il sterg imi cere parola... imi zice in continuu "procesare nereusita"... daca gresesc parola cum ar trebui sa o aflu? nu exsista nicio optiune de "parola uitata"..Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Intra in recovery si dai de acolo resetare.

Opresti telefonul, tii apasat pe HOME + VOLUME + (sus) si Power. O sa iti intre in recovery si de acolo ai Wipe Data/Factory Reset. Cu butoanele de volum te misti prin volum si cu butonul power selectezi.

1 răspuns: