| Claudiu-irinel_Zarnescu_1980 a întrebat:

Am o problema cu conectarea hdmi intre laptop Asus si tv Panasonic.a functionat cateva zile si apoi nu a mai mers dar nu stiu de ce.am facut tot felul de update la graficul de la laptop Intel hd graphics 4000 l-am si dezinstalat si reinstalat dar tot nu merge.am incercat sa descarc ultima versiune pentru Intel graphics 4000 dar imi spune ca laptopul nu are cerintele necesare pentru versiunea respectiva.deci....daca stie cineva pls help me!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai umblat la grafica, instaland si dezinstaland, s-a resetat conexiunea intre cele doua.Click dreapta pe desktop-ul laptopului, grafic option si acolo gasesti conexiunea intre cele doua. Mai departe vezi ce e acolo si faci conexiunea.Sa ai cablul intre cele doua conectat.