| Razvan_7138 a întrebat:

Am o problema cu internetul. Am internet de la RDS si am 100.0 mbs.
De ieri mi-a aparut

Limited or no connectivity
You might not be able access the Internet or some network resources. This problem occurred because the network did not assign a network address to the computer.
Si mai joc imi scrie Repair am dat pe el dar si acolo imi da o eroare. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema cu p componenta din calculator, daca este mai vechi, verifica eventual cu o alta placa de retea sau cu alta sursa! Dar mai intai poate o reinstalare de windows te va salva! bafta

| ANdrei_6696 a răspuns:

Inceeearca sa reistalezi driveru de net

| Fallen1Angel a răspuns:

Reinstaleaza driveru de placii de baza.

| STEFAN_4620 a răspuns:

Asa am patit si eu mu mai functiona si imi dadea limited or no coneted dar la tine e de la ip pc.trebuie sa conectezi iar mufa aceeia de la net. sper sa mearga