| Danutz_4269 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa rezolv o problema la pc.De cateva zile imi apar pe display doua calculatoare in colt jos dreapta cu un triunghi galben si un semn de exclamare negru si imi zice "Limited or no connectivity" "You might not be able to access the internet or some network resources.This problem occurred because the network did not assign a network address to the computer". Netul merge fara probleme.Am incercat sa dau "repair" am updatat antivirusul i-am dat restart si la comp si la net si tot asa.Stie cineva ce trebuie sa fac? Astept raspuns.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ZennoEll a răspuns:

Asa Apare...Dar sa stii ca nu e asa o busit astia iconu de la netu tau ajteapta ca trece...

2 răspunsuri:
| dany_7836 a răspuns:

Chestia poate aparea daca esti limitat de la server sau ai alte probleme.mai exista chestia si cu conflictul de ip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu e buna conexiunea la internet sau ti-a expirat ceva din contractul pe care l-ai facut cu RDS & RCS pentru Internet Explorer. Ma mir ca merge netul, dar in fine. Fundiza?