| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu joystick. cand intru in Fifa imi intra automat in mecii mam uitat la control test din windows si imi apare ca butoanele 9 si 10 sunt apasate in continu. a mai avut cineva problema asta?
O fii de la joystick (mentionez ca este nou) sau de la windows 7?

3 răspunsuri:
| Fazanu a răspuns:

Vina este de la joystick... nu are nici o treaba windows-ul... trebuie sa il desfaci si sa vezi cele doua butoane care fac contact, sa le pui in pozitia in care ar trebui sa stea, apoi totul va merge bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai merg ceva timp apoi dintr-o data se comporta cum leas fii tinut apasate ( buton 9 si 10 nu am asa ceva pe joystik) dupa ce schimb intratea de la USB cu alta iar merge catva timp. Asta ma pune pe ganuri sa nu fie de la driverele de la joystik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce joystick ai?