| AdamSandler a întrebat:

Am o problema cu laptopul sad
Am incercat sa sterg tastatura cu o solutie.[lichida]. si am dat pream mult.
Si acum nu mai merge tastatura.Nu merg majoritatea butoanelor.si acum pe 19 a expirat garantia...
Acer Aspire 5738zg : ce pot sa ii fac? trebuie sa il duc la reparat?
HELP

3 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Incearca sa o usuci cu ala de par! imi scapa acum denumirea... laughing

| bells a răspuns:

Pai da du'l la reparat. Mi s-a zis ca va costa cam 100 si ceva Ron.Asa am patit si eu dar pana il voi duce la reparat mi-am cumparat o tastatura cu mufa de usb ca sa mearga la laptophappy

| AdamSandler explică:

P. S. Cand il deschid inainte de imaginea cu WINDOWS cand se incarca...scoate un sunet ciudat [ca o alarma ] aprox. 1 min