| Therraex a întrebat:

Am o problema cu Laptopul.
Cand il deschid, totul se deschide normal numai ca uneori, inainte de a aparea chestia cu "Welcome" imi apare ecran negru si acolo se blocheaza, nu mai apare nimica... asta doar uneori. Trebuie sa il repornesc din nou si apoi se deschide normal dar nu imi place ecranul ala negru. A aparut cand am instalat o versiune de Nero, poate fi de la asta? = - =
Mentionez ca am Windows 7 Ultimate si un Acer Aspire E1-531 cu placa incorporata. O w O

1 răspuns:
| Varsson a răspuns:

E virusat. Reinstaleaza-l. Sau da o scanare cu un antivirus.