| Ilie_Huc_1999 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu: cand vreau sa-l deschid, imi apare BIOS-ul si, dintr-o data, nu se mai aude ventilatorul sau orice altceva din laptop, dar imi ramane ecranul pornit la BIOS, dar nu ma lasa sa fac nimic. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sa te duci cu el la reparatii ar fi cel mai indicat.

| UnBaiat439 a răspuns:

Ai sistem de operare pe el? laughing
Cred ca da... Din moment ce ai zis de CTRL+ALT+DEL. Incerca in bios sa dai resetarile pe default, daca nu... as zice sa iti reinstalezi sistemul.

| Darkuus a răspuns:

Încerca să dai în bios setările default e posibil sa se fi schimbat ceva în bios și pana nu rezolvi problema nu te lasă să treci mai departe. De asemenea asigurate ca nai butoane la tastatura blocate am avut un caz similar în care tasta delete era blocata și la undele biosuri se accesează cu tasta delete.

| Ilie_Huc_1999 explică:

Din nefericire, doar combinatia Ctrl + Alt + Delete se poate tasta. In rest, toate tastele sunt blocate.