| Bibiii_7939 a întrebat:

Am o problema cu mess-ul.Nu se vad avatarele si nici al meu nu-l vad altii.Cum pot rezolva aceasta?

16 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca aici iti poti gasi raspunsul si rezolvarea la problema ta: http://www.tutorialepc.ro/......enger.html

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu se poate orice ai incerca dezinstala\instala, se pare ca yahoo isi actualizeaza serverele, nu numai tie ti se intampla asta...sa speram ca se remediaza cat mai repede

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Si eu am avut aceasta problema
Si m-am gandit sa-mi instalez alt mess
Meesenger 11 ia-l de aici http://en.softonic.com/s/yahoo-messenger-11
Sper ca te-am ajutat

pa, pa

| darrio2007 a răspuns:

Reinstaleaza o versiune mai noua.

| Mony a răspuns:

FIX problema asta am avut-o ieri

si am gasit pe net Yahoo messenger 11 beta;)) si acum mi se vad:D

http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-beta-7723980/

| NoCharachter a răspuns:

Pai dezinstaleaza messul si instaleaza-l iar. straight face

| mihaella00elena a răspuns:

La fel e si la mine si la multi altii.probabil e ceva de la yahoo.isi va reveni.happy

| Kitty_7752 a răspuns:

Damn. dar cam tozti intreaba lafl. si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa ii fac at wits' end

| adriancl a răspuns:

La fel patesc si eu si nici cu messenger 11 nu imi da ajutor.problema este de la eihappy

| raptor67 a răspuns:

Pune mess 11 beta si o sa mearga, problema e de la serverele Yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca messu 11 ca cica mie mi-a mers si la alti... este ceva bug la servele lor

| Tequilla_3721 a răspuns:

Problema asta o am si eu si tare as fi curioasa ce se intampla confused.
eu cred ca e de vina messul, are virusi. sigur si mai ales poate e virusat Pc.dar nu are legatura.Sigur nu e bun messu. sper ca te-am ajutat pupic. funda?

| sunrise009 a răspuns:

Problema asta o am si eu de vreo 2 luni, si azi am formatat, si am intrat pe messenger fara sa instalez vreun driver sau program, si tot instaland cate unul pe rand si intrand pe mess, am dat de capat, ca pe tot google-ul am cautat si nimic sa ma ajute. Problema este driverul de la placa video, instaleaza cel mai nou driver si gata tongue (eu am o placa 9500gt gforce) stiu ca am raspuns prea tarziu dar poate mai are cineva problema asta si da de raspunsul meu.

| alecsz2011 a răspuns:

Depinde ce versiune ai si mie nu mi-a mers mess10 si l-am scos pe 8...si la fel mi s-a intamplat, pararerea mea scoateti meess11.

| marry017 a răspuns:

şi dacă instalez altă versiune, o să se şteargă arhiva.nu?

| FIRSTmount32 a răspuns:

Instaleaza alt flash player
si pune si java daca nu ai