| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de mess. Nu imi apar de ceva timp (aprox. o luna) avatarele celorlalti si nici ei nu il vad pe al meu. Am incercat sa instalez din nou messul(10), am instalat si pe 9 si pe 8 dar la toate era aceiasi problema. Nu stiu ce sa faccrying. Va rog daca stie cineva cum se rezolva sa ma anuntati. Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Namastee a răspuns:

Mi s-a intamplat si` miewaiting...singura solutie ar fi sa iti iei de pe net Mess11.sau sa reinstalezi actualul` tau mess, P.S mai bine iti iei mess 11 [ nu e ff special de mess 10 da iti arata la arhiva TOT ce sa vb d p id tau si de la altii din pk ]happy

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Este o eroare a celor de la Yahoo. Iti recomand sa instalezi messenger 11 beta.

| Enigmă a răspuns:

Pai, iti spun eu. E de la conexiunea internetului.
Nu prea ai ce face.
Srry.

Numai bine! :]

| eXTREMS a răspuns:

PAI e din cauza pc-ului ca are virusi ca altceva nu putea sa aiba.cpl

| Neighborhood a răspuns:

Mda. sa mai postat, si am mai raspuns. Cei de la yahoo au probleme tehnice. probabil sunt mult prea solicitati. Deci nu le mai instala asa intr-una ca te straduiesti degeaba. Si eu am aceeasi problema ca tine, si toti. Nu conteaza ca e yahoo 7, 10, 9. la toate sunt asa. Sa speram ca se va rezolva. A, si app, iti recomand yahoo 8 sa stiiwinking Ciao!