| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema cu messengerul, mai exact sunt in urma cu o poza la avatar adica daca imi pun o poza noua ramane ce veche iar daca o schimb si pe asta ramane aia dinaintea ei. Care poate fi problema?

1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai dai pe poza de la profil si dai Displai Image. iar dupa selectezi don't Shared a Display Image. si dupa ok. iar dupa intri inapoi la Display Image si iti alegi o poza acolo la select. care vrei sa o pui la profil.iar dupa ce te-ai ales una selectezi Share my picture si dupa ok. si astepti sa se schimbe poza. daca nu se schimba iesi de pe mess si intri iar. sper sa mearga eu asa fac cand imi mai face din astea si imi mergebig grin