| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun poza la avatar de pe messengerul de pe telefon

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna. fara suparare: nu ai pus bine intrebarea si sincera sa fiu nu am prea inteles ce vrei tu sa faci sau sa incerci. exprimate mai corect din punct de vedere gramatical si apoi poate cineva o sa te ajutehappy

| 3dy a răspuns:

Numai daca ai net. daca vrei sati bagi poza an calculator atuncia ascultama.Ai Bluetooth daca ai pe telefon e bine unbli la meniu si al gasestisi pentru calculator se gaseste la Vodafone ori Orange ori Cosmote ori librarie. daca e bine funda

| ღtuweetyღ a răspuns:

Nu merge..eu asa stiustraight facewinking

| Casian_Simeon_1992 a răspuns:

Ai telefon cu android?, iar daca ai, dai click pe poza de la mes si dupa ce ai dat, iti apare sus alege fotografie si atat, sper ca ti-am fost de foloswinking