| teo741 a întrebat:

Am o problema cu monitorul (pe colturiile din stanga sus si jos imi apar pete negre care se tot maresc) plz help chiar si monitorul va roaga happy

1 răspuns:
| mateigege a răspuns:

In cazul in care ai monitor lcd se poare sa se fi sparte celulele si nu mai ai ce face ca se extinde incontinuu si ca sa il repari e scump...sau poate fi o problema de la placa video, incearca sa schimbi rezolutia si vezi daca se intampla cv... sper ca te-am lamurit