| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Am cautat pe net, dar nimic nu m-a ajutat. Aproape de fiecare data cand vreau sa inchid pc-ul, nu se inchide, ramane blocat la logging off si daca l-as lasa asa nu s-ar inchide in veci. Eu cand inchid pc-ul ruleaza doar antivirusul, alt program nu si ma deconectez de la net. Calculatorul e nou, nu are o luna. Am windows 7 ultimate 64 - bit, windowsul e pus de un domn nu de mine. Virusi nu am, am scanat cu avast.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca este de la Windows.Roaga-l pe domnu`acela care ti l-a instalat sa verifice componentele daca sunt toate in stare buna si sa-ti refaca eventual Windows-ul.
Noroc.

7 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Un sfat daca reinstalezi windowsul si problema ramane: schimbi placa de baza, mi s-a intamplat acelasi lucru si asta a fost singura varianta care a dat rezultate.

| djandrei a răspuns:

Reinstaleazati windowsu si punetil pe 34 bit...merge super

| SweeTThing95 a răspuns:

Vezi daca nu iti este pornit Automatical Updates.De obicei este pornit si cand dai logoff se downloadeaza updateuri care dureaza o vesnicie sau poate nici nu se downloadeaza.Verifica in control panel la security center. Daca e pornit, oprestel. Daca nu e de la asta, reinstaleaza windowsul.Bafta

| anonim_4396 explică (pentru SweeTThing95):

Da. am uitat sa spun. Nu am Automatical Updates activat, deci nu e de la asta. Cred ca o sa reinstalez windowsul pana la urma, chiar daca nu prea vreau sa ajung la asta.

| SweeTThing95 a răspuns:

Un instal de windows e foarte usor de facut.Mai ales acum la windows 7 unde nu trebuie sa faci mai nimic. Fa rost de un windows bootabil si dai drumu.Bafta!

| hihahi a răspuns:

Citeste aici: http://adf.ly/7SthO