| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Am incercat sa scot un hard din el si acum cand l-am pus la loc nu se mai booteaza windows-ul. Va rog daca stiti sa ma ajutati si pentru informatii suplimentare si poze sa inttebati.

2 răspunsuri:
| Symbiosis a răspuns:

Daca l-ai scos si ai incercat sa-l pornesti ( pc-ul ) cu el scos, nu ti-l mai recunoaste din BIOS, cel mai posibil. La urmatoarea pornire, cu hardul introdus corect, apasa tasta care o mentioneaza in ecranul negru ( Delete / F12, depinde de model ), si de acolo te descurci : D

| Robert150103 a răspuns (pentru Symbiosis):

Scuze ca raspund asa tarziu dar ma interbam daca nu ma poti ajuta in mesaje pe privat sau pe WhatsApp sa bootez din bios ca sunt cam prost cand vine vorba de pc-uri