| humax2000 a întrebat:

am o problema, am windows xp (preinstalat) iar acesta nu mai booteaza si nu stiu ce sa ii fac, am incercat sa apas tasta f8 dar nu se intpla nimic, va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Bine ca ai scapat de el!

| WxRo a răspuns:

Nu mai booteaza? Ok.dar ce iti apare pe ecran? e ecran negru? e vreun mesaj? hdd-ul are activitate? da detalii

| humax2000 explică:

Deci apare un ecran albastru cu un mesaj, in acel mesaj este vorba de eroarea 0x00000024, si spune ca windowsul a fost oprit pentru a nu fi "infectat" sau ceva de genu' si trebuie sa urmaresc niste pasi pe care nu-i pot face deoarece nu pot intra in windows si nici in cmd nu pot

| humax2000 explică:

Si apropo daca ati putea sa-mi spuneti cum sa fac fara cd sa usb cu windows