| Pufulinna a întrebat:

Am o problema cu PC`ul. Incerc sa descarc pozele de pe aparat si nu poot NU MERGE! Ma chinui de o ora si deja simt ca nu mai pot! Mi-am cumparat alt aparat, si si cu cel anterior tot asa facea, imi descarcam pozele la altcineva. Chiar nu mai stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta? puppy dog eyes
Fundita!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Vezi driverele! Probleme cu windows-ul, o trebui reinstalat. Probleme cu USB-urile. Greu de spus la detaliile pe care le dai tu.