| SarraGabrriela a întrebat:

Am un aparat foto Nikon Coolpix L23. si cand vreau sa-mi descarc pozele, nu pot straight face. Am Windows 7. chiar nu stiu ce are... Poate ma puteti ajuta voi. Multumesc! Raspunsul care ma v-a ajuta, va primi FUNDA! laughing :*

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Dai detalii putine. Cum vrei sa descarci cu cablul sau cu cardul. Daca e prin cablu doar pune-l in calc si in MyComputer gasesti locatia sau sare automat un wizard care se ofera sa le importe.

Daca poti pune cardul in calc sau in card reader atunci vezi tot in MyComputer un element suplimentar unde gasesti pozele.

| SarraGabrriela explică (pentru DoarImpreuna):

Descarc cu cablul. si nu-mi apare in MyComputer nimic straight face.