| MariusS71 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Nu e asa de grava dar totusi ma cam supara. Cand deschid calculatorul mi se deschide automat fisierul My Documents. Cum fac sa nu mi se mai deschida?

6 răspunsuri:
| MariusS71 explică (pentru pci27):

Am incercat pe ambele site-uri dinainte sa pun intrebarea pe TPU si nu mi-au folosit. Am crezut ca pe TPU o sa fie cineva care stie el de la el fara sa caute pe net, fiindca asta am facut si eu.

| pci27 a răspuns (pentru MariusS71):

Ok, am incercat doar sa ajut. Credeam ca pe net sunt raspunsuri utile, referitoare la cele mentionate de tine, dar, m-am inselat. Din fericire, nu m-am confruntat cu aceasta problema.

| magazindecadouri a răspuns:

Salut, il poti scoate din startup cu comanda msconfig / startup / apoi il debifezi de acolo.

| MariusS71 explică (pentru magazindecadouri):

Am incercat dar nu este acolo nici unul My Documents.

| magazindecadouri a răspuns:

Eu nu stau sa caut pe net, pentru mine aceste lucruri sunt elementare. Ce versiune de win ai?