| Daveed a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. S-a luat curentul la un moment dat la mine in casa iar de atunci cand incerc sa aprind PC-ul, in loc sa faca un *beep* si sa se aprinda, acum face 1 *beep* mai lung si 3 *beep*-uri mai scurte. Am dezmembrat tot calculatorul, sursa este functionala, hdd-ul la fel si cred ca si ramii, o fi de la Placa video sau procesor?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa semnal pare sa fie RAM-ii: http://bit.ly/2P8EVWo Poate fi si slotul in care se introduc RAM-ii. Verifica-i pe rand!