| darkwyz a întrebat:

Salut am si eu o problema cu pc-ul si nu stiu sa o rezolv.
1. Cand aprind calculatorul imi porneste greu apoi incepe sa se invarta collerul mai repede (cum meregea inainte) si incepe sa bipare. Are 1 beep lung si 3 scurte.
2. Am schimbat sursa si Memoriile ram.
3. Am fost la un prieten si mi-am probat placa video si merge
4. Am probat un alt hard pe calculator (tot asa)
Si acum nu stiu daca este placa de baza sau procesorul sa fie ars

Placa de baza este asus m2n green amd (un link cu placa de baza) : http://img251.imageshack.us/img251/9002/asusm2n.jpg
Si procesor : amd 64 athlon x2
p. s: monitorul trece in stand by si zice ca nu primeste semnal.

Multumesc! Si astept raspunsuri

1 răspuns:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Buna! Nu stiu cum sa- ti raspund la intrebare dar am raspuns pentru ca vreau sa ajung la statutul de senior. Multumesc pentru intelegere!