| StefaNNN03 a întrebat:

Am o problema cu PC ul si nu prea mai stiu ce sa fac. Cand in deschid, de fiecare data imi scrie: "Preparing Automatic Repair" si imi deschide un meniu, in care ma pune sa aleg dintre "Turn OFF PC" sau Troubleshoot. Nu prea merge nimic de la troublrshoot la mine, gen "System Restore, Sistem Image Recovery, etc". Daca ma puteti ajuta, chiar va sunt recunoscator.

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=i0hgUWCaofw
Nu prea am gasit altceva, sper sa te ajute. Cel mai bine bagi un windows curat si aia e.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la un servis sa il repare ei, tu sau noi nu ne pricepe m.

| sierra1 a răspuns:

Sau fă-i o reinstalare de la zero

| TrustMeIKnow a răspuns:

Dar daca ai fisiere pe el care iti trebuie, faci un usb stick cu linux live si iti copiezi fisierele de pe hard pe un hard de back-up prin linux live.