| AlexDima876 a întrebat:

Cand deschid pc imi scrie preparing automatic repair apoi diagnosing your pc si imi apar niste setari(reset windows, repair pc etc)si nu merge nimic (am win10).

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Reinstalează windows-ul. Cel mai probabil ai luat vreun virus.

| untu a răspuns:

PC-ul trebuiesc bootat, incercati sa instalati Windows 7 Home Premium care va functiona fara probleme! Daca nu se rezolva, mergeti cu PC-ul la un service autorizat!

| Rommeo a răspuns:

Uite rezolvare la problema ta aici.
https://www.youtube.com/watch?v=daebAf6sT8A

| FlooPp a răspuns:

Se poate sa ai windows-ul ''busit'', sau a gasit el ceva erori prin registrii, sau fisiere. oricum incearca sa bagi windows-ul din nou.