| Popa_Adrykon_Yonutz_1999 a întrebat:

Sal TPU cine ma pote ajuta si pe mine cu o problema... Cand deschid pc-ul imi apare preparing automatic repair si isi da restart de ce? Am win 8.1 ce pot face sa imi mearga din nou dau funda!

Răspuns Câştigător
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Ai o problema cu vreo componenta cauta pe youtube :https://www.youtube.com/watch?v=i0hgUWCaofw Lasa-l sa-si caute problema si sa si-o repare... dupa care du-te in control panel si dezactiveaza optiunea de repair :) Uita-te la video-ul de sus.Am patit si eu chestia asta in win 7 pe 32bit si s-a rezolvat de la sine :) Mai tarziu am observat ca aveam un ram cu,, fite,, :))

| Popa_Adrykon_Yonutz_1999 explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Mersi am scos un ram care l-am luat de la un baiat si acum imi merge pc-ul dar la tine ram-ul care iti facea fite l-ai mai putut folosi sau era dus?

| AdrianBoss17WOLF a răspuns (pentru Popa_Adrykon_Yonutz_1999):

Sincer de fie care data cand il bagam nu mergea... Chiar saptamana trecuta l-am dat unui tip. Si nu stiu daca i-a mers sau nu laughing Atata timp cat nu ti-am mers sa fii sigr ca nu e bun happy Eu iti recomand sa cumperi piese cat de cat ok, si sa nu mai ceride la prieteni. happy Sper ca ti-am fost de folos raspunsul meu. Ma poti gasi si pe fb la iTz Adrian happy Daca vrei sa ma mai intrebi cv. voi fi bucuros sa-ti raspund happy