| Cristi_3697 a întrebat:

Am o problema cu pes 2010 mai degraba cu romania pes ...nu imi merge, imi apare "this application has failed to start beacause d3dx9_37. dll was not found. re-installing the application may fix problem.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Klaudyw3 a răspuns:

Cauta pe net download(numele fisierului) si il pui in interiorul folerului cu jocul. Ar trebuii sa mearga

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalaeaza din arhiva cu rpesu dxwebsetup. exe adica directx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza directx`ul din arhiva rpes, daca nu merge nici asa ai errori in windows in. dll si te sfatuiesc sa folosesti asta! : http://fix-all-dll-errors.com/......37.dll/en/