| AlexXxKiiddxD a întrebat:

Buna TPUstraight face Am problema la PC. Am instalat un joc si cand intru in el imi apare :This application has failed to start becouse openal32.dll was not found. Re-installing the aplication may fix this problem
Am incercat sa il reinstalez dar nu mergestraight face Pentru raspunsul care funcioneazastraight face

4 răspunsuri:
| Alexafrumusik a răspuns:

Lipsesc fisiere din folder-ul lui, incearca sa-l downloadezi de altundeva si daca tot face asa ii lipseste crash-ul ori windows-ul nu suporta acel fisier..Atunci ramai si fara jocul ala sau cauta-l online. Daca este un joc mai rar si cineva dintre prietenii tai are acest joc si acelasi windows ca al tau cere-i CD-ul sau site-ul de unde l-au downloadat. Apropo, ce joc este?

| AlexXxKiiddxD explică (pentru Alexafrumusik):

Este Ihf handball challenge 12

| Valentyn22 a răspuns:

Jocul pe care l-ai instalat are fisiere lipsa deci cel mai simplu ar fi sa il iei din nou de altundeva bafta.

| XFreeX a răspuns:

Schimba windowsul, deoarece dll-ul pentru deschiderea jocurilor si aplicatiilor din sistem32 nu accepta acel joc funda?