| LDCCristi a întrebat:

Am o problema cu placa de retea integrata. Cand bag mufa de net cade intr-una. Adica bag mufa scrie Aquiring si dupa zice ca e mufa scoasa si tot asa cam 3 minute si dupa se conecteaza. Am luat driveru de pe site-ul oficial.

Placa de baza http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2 304#ov

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Ai router? daca da reseteaza-l, daca nici asa nu merge cauta alt driver cu Driver pack solution, detecteaza cel mai bun driver pentru chipset.