| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu sms-urile. Sunt pe Cosmote. Eu si prietena mea, de la o vreme, primim sms-urile cu foarte mare intarziere (chiar si de cateva ore). Asta se intampla de cand am trecut pe telefoanele cu Android. Ea are un Nokia 5228 pe Symbian S60.

M-am gandit ca poate sa fie ori de la retea, ori de la telefonul ei ori e vreo incompatibilitate intre Android si Cosmote (sunt la al doilea telefon pe Android si am aceeasi problema ca si la primul).

As dori as stiu daca s-a mai intamplat cuiva si daca as putea afla cumva care e problema. Multumesc anticipat! Ofer funda pentru raspunsurile bune.

1 răspuns:
| valThina a răspuns:

Si eu sunt pe cosmote da nu am probleme de genul astahappy mi se mai intampla si mie sa primesc mesajele cu intarziere dar numai cand reteaua este foarte ocupata, gen sarbatori happy