| Aenoenienanonim a întrebat:

Am o problema cu sunetul pe laptop, l-am reformatat...totul a mers bine prima zi, si a doua zi facea figuri sunetul, se oprea, dupa aia iar mergea. si acum nu mai merge de loc, va rog...am nevoie de ajutor. Am un laptop Acer, daca cineva poate sa imi explice cum trebuie sa fac sa reinstalez sunetul s-au ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Clik2/my computer/manage/services and applications/services/windows audio/recovery/first failure:restart te service/second failure:restart the service/subsequent failures:restart the service/restart service after:1 minute.succes