| Aenoenienanonim a întrebat:

Am o problema cu sunetul pe laptop, l-am reformatat...totul a mers bine prima zi, si a doua zi facea figuri sunetul, se oprea, dupa aia iar mergea. si acum nu mai merge de loc, va rog...am nevoie de ajutor.

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul de sunet.

| dustru a răspuns:

Spune mai intii ce windows folosesti, Si ce pc ai.o intrebare din start problema tine de dispozitivul fizic audio? adica de insele boxele?

| dustru a răspuns:

Problema consider trebuie sa fie in drivere daca nu atunci cea mai buna solutie este punctul de reparatie.

| dustru a răspuns:

DEfapt am am avut intentia de a intreba modelul laptopului happy

| Aenoenienanonim explică:

Windows 7, am laptop...

| AdinaP_6538 a răspuns:

Propun sa cauti driver-ul potrivit pentru placa de sunet si sa il reinstalezihappy

| alinbos_8952 a răspuns:

Pai sugestia mea este sa-l duci la reparat