| CastorR a întrebat:

Am o problema cu tastatura :
Aveam un joc in bara si eu eram pe un site, cand am intrat in acel joc, pur si simplu tastele au inebunit :
Cand vroiam sa scriu b imi aparea gb, f imi aparea fd, g imi aparea gb, l imi aparea l;.
Dar doar tastele acestea nu merg (si capslockul care imi apare Q daca il apas, si Enter'ul care imi arare ] daca il apas.]
Ce as putea sa fac sa nu imi mai apara asta, ci sa imi apara normal?

Ps:Sunt pe laptop.

2 răspunsuri:
| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Date cu capul de tastatura, da' tare. Eventual ia-l si pe Mircea Badea sa te ajute.Ar trebui sa meargasmug

| nynu a răspuns:

Problema se datoreaza optiunilor jocului intri la optiuni la joc si dai controls si schimbi acolo ca acolo este problema ca unele jocuri sunt facute diferit din punct de vedere al tastaturi intra acolo si modifica tastelewinkingbig grin