| Yuuuki a întrebat:

Am o problema la tastatura.De astazi nu stiu ce s-a intamplat dar mi sau inversat litere exemplu daca apas z imi scrie z, sau daca apas? imi da _, cum pot sa il reglez inapoi.Help,Thx

Răspuns Câştigător
| Psihologul_8066 a răspuns:

Problema e ca s-a mutat pe limba romana sau engleza, depinde. Apasa ALT si SHIFT in acelasi timp si incearca iar.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Laptopul meu.net

| Ramona1 a răspuns:

Cred ca o ai pe romana

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Ce ti s-a intamplat tie este faptul ca, calulatorul tau s-a setat pe limba romana. Daca ai Windows XP jos in bara vei gasi butonul pentru limba, si seteaza-l pe engleza. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic grav, doar ai schimbat limbile, probabil apasand tasta Ctrl si Shift in acelasi timp. trebuie sa intri in bara start, si vezi in dreapta undeva ai o casuta unde scie Rom sau Eng ceva.selectezi de acolo limba in care vrei sa fie tastatura si gata! spor!

| IceCream22 a răspuns:

Cred ca tastatura ta a fost setata in limba romana. Te duci la panoul de control / optiuni regionale si lingvistice si selectezi limba engleza. Cred ca asta ar fi problema.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Nadyu a răspuns:

Salut tigerr uitete tu in dreapta jos in bara de start scrie acolo RO dai click si selecteaza EN big grin funda daca te-am ajutatbig grin