| gabi_1483 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu am un Utok 401d imi zice nu se poate conecta la camera foto...
Ce trebuie sa fac sad

Răspuns Câştigător
| Zazy a răspuns:

Bună! Exact aceeaşi problemă am întâmpinat-o şi eu! Camera foto este dezinstalată! Am încercat tot felul de chestii, am repornit telefonul, am scos bateria, dar totul în zadar! Şi... pentru că telefonul meu are 2 ani garanţie, l-am dus la reparat. Într-o săptămână a venit nou nouţ. Nu mai are nimic. Camera e instalată, totul! Am înţeles că e mai greu să umblii, şi nu ai cum să instalezi de unul singur camera. Deci, ai putea să-l duci la reparat. Acesta a fost sfatul meu. Altfel, nu cred că poţi rezolva. Mai consultă oamenii care se descurcă cu telefoanele, tabletele, etc. O zi bună îţi doresc! :*

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O prostie e telefonul ăla, nu e bun, vinde l si i ati ceva ca lumea.

| Zazy a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

I-aş recomanda Samsung, dar mama mea are Utok, şi e ok. Nu a ''făcut talente''. happy