| Randy Orton a întrebat:

Am o problema cu un iPod Shuffle 2. Daca incerc sa il pun la incarcat la priza (USB + adaptor), clipeste de 3 ori lumina portocalie, dupa care se stinge de tot si nu se incarca. Daca il pun la PC, patesc acelasi lucru, pana cand intra in iTunes si face Sync. Apoi se incarca. Inainte (acum cateva luni) il puneam sa se incarce si la priza de perete si la USB si se incarca bine.
Ce sa fac ca sa il pot incarca la priza de perete?

P.S. Am incercat sa il incarc la priza cu 2 adaptoare diferite de USB, unul normal si altul de la iPhone 5.

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Incearca sa il resoftezi.

| AndaDaniela a răspuns:

Probabil trebuie schimbat incarcatorulbig grin!