| BogZzyY a întrebat:

Am o problema cu un laptop... gaura aceea unde se baga firul de la iternet inainte cand introduceam firul se aprindea si mergea internetul.acum nu se mai aprinde si la calculator imi arata ca nu sunt conectat. dc?

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Verifica cablul,poate ai fost desconectat din switch, sau este intrerupt intr-un loc, poate placa de retea s-a ars sau este dezactivata

| kathgilbert a răspuns:

Posibil sa fie de la retea. Suna-i pe aia de la net.

| BogZzyY explică:

Am 2 laptopuri la primul merge se aprinde si sunt conectat si la al doile nu mi se aprinde cu acelasi fir cred co este de la mufa

| L_1119 a răspuns:

Problema este la firul de la internet...probabil mufa aia nu mai sta bine in gaurathinking