| iullyan22 a întrebat:

Am o problema cu windowsul (xp sp 2) de cand l-am reistalat. De fiecare data cand vreau sa descarc sau sa dezarhivez ceva imi da eroarea "cyclic redundancy check". Cum as putea remedia aceasta problema?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De ce nu pui SP3? Aia de la Microsoft l-or fi scos de prosti?

| horia2012 a răspuns:

S-a instalat prost sistemul. Fa un alt CD cu XP si instaleaza-l din nou. Descarca alta imagine ISO de pe net.

| paco28 a răspuns:

Sall, nu sa instalat bine windowsul sfatul meu sa gasesti un alt cd cu windows si o sa-ti mearga cu siguranta... Bafta!