| MilkshakeShake a întrebat:

Am o problema cu Winrar-ul. De fiecare data cand descarc sa zicem un joc...si dau sa deschid jocul nu imi merge imi da o eroare. La fel si cu filmele.Am incercat si 7-zip da degeaba... Ce as putea face?

6 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Nu sterge niciun windows. nu te lua dupa toti oligofrenii. e posibil sa fie si arhivele cu probleme. daca lucrezi cu imagini.iso incearca cu DaemonTools sau cu alt program care emuleaza unitati virtualewinking multa bafta si ai grija!

| VladimirPutin a răspuns:

știu nene bagă alt windows

| eugenl a răspuns:

Instaleaza un program de facut CD-uri virtuale. Nu toate fisierele se deschid in Win RAR si in programe de arhiva

| eugenl a răspuns:

De fapt de montat CD-uri virtuale. Cel mai cunoscut e Daemon Tools, dar la extensia uif nu face fata asa ca baga Power ISO

| Johnny1995 a răspuns:

Incearca power iso e mult mai smecher poti sa faci si CD-DVD si e si ca un fel de deamontools:*

| Johnny1995 a răspuns:

Eu zic sa incerci power iso e mult mai bun decat winrar este bun si pe post de deamon tools, nero e multifunctional.