| Ionut500 a întrebat:

Am o problema cu un laptop. Nu pot sa dezinstalez nimic din control panel si cand il aprind imi da eroare de la winrar ceva de genu "run time error" am incercat sa-l formatez dar imi da eroare de la windows am incercat si cu mai multe windows-uri dar degeaba si se misca foarte greu. Ce as putea sa-i fac sa mearga. straight faceFUNDA!

1 răspuns:
| DanutsZaa a răspuns:

Man.programele din control panel le poti scoate usor cu Revo Uninstaller il poti descarca de aici http://www.revouninstaller.com/ daca nu te descurci lasa-mi un mesaj cu id ul tau si te ajut eu