| BucsaOfficial a întrebat:

Am o problema. De cateva zile tot primesc e-mailuri, insa nu imi apar. Adica, cand intru pe mess imi arata 16 new e-mails si cand vreau sa intru sa le citesc nu imi apar. Am cautat si la spam si peste tot. Pur si simplu nu am e-mailurile acolo. Stie cineva ce as putea face?

1 răspuns:
| LDCCristi a răspuns:

Vrei sa stii ce ai putea face? Sa nu mai deschizi email din yahoo.PENTRU CA SUNT PLINE Cu virusi.deci foarte pline! asa ca stai cuminte! de aia nu iti arata nimic... pe email se trimit cei mai multi virusi!