| Danzzz55 a întrebat:

Am o problema de o zi cu calculatorul...cand vreau sa intru intr-un joc imi zice Runtime Error R6002 floating point support not loaded...am incercat o groaza de solutii : Sa reinstalez driverele, sa reinstalez Visual c++, sa reinstalez Framework am incercat sa scanez si sa rezolv cu Microsoft security essential, cu Ccleaner si cu RegCure Pro va rog cine a mai avut problema si a rezolvat-o sa ma ajute sad Chiar nu vreau sa rebag windowsul HELP

7 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca nu este prea plin ram-ul? Mai sterge din el ce este de umplutura.

| Danzzz55 explică (pentru HeliosMetal):

Nu, nu este plin...o sa bag windowsul iar mersi oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| MotanuJmekerit a răspuns:

Reinstaleaza Windows daca nici atuncia nu merge dai foc

| Danzzz55 explică (pentru MotanuJmekerit):

Pai nu mai bine bag windowsul si daca nu merge iti dau foc tie?

| MotanuJmekerit a răspuns:

Ok mai baga windows si daca merge dai funda daca nu dai mie FOC ok?laughing