| Fratzica a întrebat:

Am o problema destul de grava cu USB. Cand bag cablu de la telefon ( samsung s5320 ) sau stick imi apare ecranu' albastru. cateodata nu apare ecranu' albastru ci isi da restart direct cand connectez cablu\stick.Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| zacrazy a răspuns:

,, Windows blue screen of death" cum ii mai spun si internautii laughing.

Nu prea ai ce-i face. Din experienta mea cu Windows XP iti pot spune sa instalezi alta versiune de XP.

4 răspunsuri:
| Oxandero a răspuns:

Salut!
Cand conectezi prin USB stick-ul sau telefonul si iti apare ecranul albastru, nu-ti apare o eroare, eventual un cod sau un numar? Ce sistem de operare folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea ca, cablul / stickul sa fie deteriorat. verifica tot cablul si vezi sa nu fie dezlpit pe undeva.

daca iti apare eroarea asta : http://hazil.pxq.in/wp-content/uploads/2009/03/bsod1.jpg du-te cu pcu la un servis sau verifica ramii.
sper ca te-am ajutat.
funda :d

daca eroarea iti apare la pc

| Fratzica explică:

Cablul \ stickul nu e "deteriorat"., folosesc xp sp2. am sa incerc sa instalez alta versiune. sper sa mearga happy

| Fratzica explică:

Am rezolvat cu o reinstalare de windows.mulumesc mult