| Leonis2014 a întrebat:

Am o problema enervanta, cand intru pe google imi da cautarile in germana si nu stiu de ce. Am incercat toate chestiile posibile sa il pun inapoi in romana, am incercat si sa dezinstalez si sa instalez inapoi chrome-ul dar nimic, vreau sa stiu cum sa il fac sa fie in romana! Dau FUNDA celui care ma ajuta!
asa imi arata cand intru si is in google. ro
http://postimg.org/image/6e8o4626v/

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai un virus, faci o scanare cu avast apoi dezinstalezi chome si instalezi mozila firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa ai niste virusi, Sau schimba limba la google chrome, dezinstaleaza google chrome, dupa care descarci de pe Internet Explorer Programul Ccleaner de pe site-ul Pariform. Il instalez dupa care intri in program si dai la Registry scanezi si stergi tot ce-ti apare.