| YoMsG a întrebat:

am si eu o problema cu skype si messenger, cand vreau sa intru pe skype imi apare skype-ul si se face albastru si sta asa nu face nimic, uitati poza http://postimg.org/image/y8sk6h36j/, si la messenger cand trimit mesaje nu se vede ce scriu apare alb si nu vad nimic si am incercat chestiile de pe net si tot nu merge si am incercat si o chestie sa reinstalez Adobe flash si java si cand am vrut sa le instalez dupa ce le-am dezinstalat imi zice ca sunt instalate si eu nu le am in pc, skype si messengeru faceau asa dinainte sa dezinstalez alea si as vrea sa imi dai o rezolvare si la skype si la mess si la Adobe si java.

3 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Si mie imi facea la fel mess-ul, incearca sa il dezinstalezi si sa instalezi ultima/penultima varianta de mess si skype la fel. Sper sa iti mearga :*

| YoMsG explică (pentru meduzza):

Am instalat skype-ul din nou si messu si tot la fel face

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, in primul rand mess-ul, il dezinstalezi de peste tot, la fel si skype-ul, dai un scann, iti recomand avira. dupa, mess-ul instaleaza-l in alt folder, adica. fa ti un partitia D de exemplu un alt folder si instaleaza-l acolo, messul cred ca va merge, daca nu, dai o reparatie de windows. dar cred ca va merge asa. o seara faina