| VisualBasicExpert a întrebat:

Am o problema(iar) cand vreau sa instalez un program microsoft ice nu imi merge si zice asa : "Serviciul Windows Installer nu se poate accesa.Aceasta eroare poate aparea daca Windows Installer nu este instalat corect.Luati legatura cu personalul de asistenta pentru ajutor". cine ma ajuta primeste fundita ca doar suntem pe TPU si aici FUNDITA e la putere laughing help crying

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul, obligatoriu alt windows decat cel pe care il ai acum happy.