| SteroidEdy a întrebat:

Am o problema: Inainte ca youtube sa se updateze, dadeam upload la videoclipuri in max o ora(video de 10 gb), acum la un video de un gigabyte trebuie sa astept 500 de minute, am folosit un program sa fac videoclipurile mai mici dar tot ia cateva ore. Ajutor?!?

1 răspuns:
| Lzz a răspuns:

Intra pe speedtest. net si verifica viteza de upload. Poate compania ta de internet a micsorat viteza..in acest caz...va trebui sa ii suni.SAU este vreo problema de la noul update facut de youtube..in acest caz el va fi rezolvat de angajatii youtube.Toate cele bune. Funda?:d