| mariannn95 a întrebat:

Am o problema la counter strike, aceiasi si la steam si la non-steam, o am doar de 2-3 zile, pana acum mergea bine.Deschid counteru, iar meniul il folosesc pe "pipaite", nu vad cursorul. L-am sters de cateva ori, l-am instalat din nou dar tot degeaba, am sters si din registrii folderul Valve, ce poate fi? Multumesc. FUNDA

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariannn95 explică:

O sa incerc, dar mie imi apare meniu, doar ca nu vad cursoru

| mariannn95 explică:

Aia doar mi-a adaugat la favorite in meniu serverele de la gothic.mie nu-mi merge cursoru,nul vad, eu pot selecta sa intru pe unul dintre serverele alea, dar cu greu.mersi oricum.

| mariannn95 explică:

Nu cred ca e de la placa video.E gtx 460, n-ar trebui sa faca probleme, iar rezolutia e cea mai mica cred,ca vad pe juma de ecran,am intrat la options, da mai mult nu nimeresc, sa ajung la Video

| mariannn95 explică:

Va multumesc tuturor,dar problema nu era de la meniu,era de la Optiuni Mouse, era bifata "Se ascunde indicatorul la tastare", multumesc tuturor oricum

| ViLLy_4289 a răspuns:

Hmm.Interesant.Probabil e de la placa video cred.Incearca sa dai la rezolutii mai mici si vezi daca iti face la felwinking

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Www.vips-zone.com/forum Gasesti aici tot ce ai nevoi !

Succes

| giokaiorgzoran a răspuns:

S-ar putea sa fie jocul devina

| Quit a răspuns:

Visit http://gadict.com/......wtopic.php si vei gasi raspunsul!