| AnduZisAlexandru a întrebat:

am o problema cu Counter Strike 1.6, am vrut sa intru si pur si simplu nu imi porneste, am instalat si reinstalat si am incercat alte cs si tot la fel, aveti vreo idee? Tin sa precizez ca am windows8(nu asta ar trebui sa fie problema pentru ca pana acum cateva zile imi mergea)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrinceOf a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsu

| AnduZisAlexandru explică (pentru PrinceOf):

De ce neaparat windowsul?

| SidaN a răspuns:

Click dreapta pe icoana de la cs ----> Properties ---> Compatibility ---> Bifezi casuta Run this program in compatibiliti mode si dai aply... Vezi daca e vreo diferenta daca nu, nu mai am alte idei happy

| Nutzzzzu a răspuns:

Ai primit ''Fouck-Off ''(( trebuie reinstalat windosul ))

| AnduZisAlexandru explică (pentru Nutzzzzu):

Explica mai detaliat.

| Nutzzzzu a răspuns (pentru AnduZisAlexandru):

Pe cs exista o comanda ''Fouck-Off'' data de admini care iti distruge posibilitatea de a mai juca cs. Trebuie neaparat reinstalat windosul pentru a putea accesa cs-ul farar nici o problema Bafta si Funda mie